500TL

BONUS

%10 Çevrimsiz Hoşgeldin Bonusu - Max 500 TL Giriş Yap

Egobet Bonus Dağıtmaya Devam Ediyor!

Zengin bonus yelpazesi ile üyelerine kazandırmaya devam eden ve bundan büyük keyif aldığını dile getiren firma, yatırım bonusları ile de yüzlerinizi güldürmeyi başaracaktır. Egobet yatırım bonusu fırsatlarından bahsedeceğiz ve konu ile ilgili merak ettiklerinizi de paylaşmak istiyoruz. Para yatırdıktan hemen sonra kazanacağınız rakamlar için elbette belli bir çevrim şartı karşınıza çıkacaktır ancak Egobet bu konuda fazlasıyla mütevazı davranıyor ve işkenceye dönüşecek bir süreç karşınıza çıkmayacaktır. Tam aksine daha kolay ve daha rahat bir şekilde çevrim yapabilir ve çekim taleplerinizi de doğrudan oluşturabilirsiniz. 

Cepbank ve Qr kod ile yatırım yapanlar için %20 gibi bir bonus oranı tasarlanmış durumda ve bu oranın diğer sitelere göre daha yüksek ve daha kıymetli olduğunu düşünüyoruz. Eğer sizler de cepbank kullanıyorsanız ya da yatırımlarınızı Qr kod üzerinden yapıyorsanız bu fırsata hemen şimdi dahil olabilirsiniz. 

Egobet yatırım bonusu ile birlikte ana paranın %20’si oranında kazanç elde edecek ve bakiyelerinize de katkıda bulunacaksınız. Yatırım yaptıktan sonra hesaplar arası transfer yapmamanızı tavsiye ediyoruz, aksi takdirde bonus hakkınızı kaybetmiş olacaksınız. Dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan bir tanesi kesinlikle budur. 

Çevrim şartı ile ilgili detaylar da var ve bu detaylara ulaşmak için Egobet promosyonlar sayfasını ziyaret etmenizi öneriyoruz. Bu sayede çok daha sağlıklı ve doğru bilgi edinme şansına sahip olacaksınız. Yatırım bonusu ile birlikte elde edebileceğiniz miktara da sınırlama getirilmiş durumda ve en yüksek 500 lira olarak belirlenen bu rakam öyle zannediyoruz ki sizleri de fazlasıyla tatmin edecek ve taleplerinize doğrudan yanıt verecektir. 

Yatırım bonusu aldığınızda bu bonusun çevrimi tamamlamanız gerekiyor ve aynı anda birden fazla bonus alma ya da ayrıcalıktan faydalanma durumu da söz konusu olmayacaktır. Bu kural diğer bonuslar için de geçerlidir ve zaten birçok site aynı kuralı getirmiş durumda. 

Egobet yatırım bonusu ile birlikte daha fazla kazanmak mümkün ve kendinizi çok daha ayrıcalıklı hissedeceğinizi düşünüyor ve siteyi bir kez daha tavsiye ediyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir